Polityka Prywatności


Korzystanie ze strony https://slowamiedzyrozdzialami.blogspot.com/ jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie ich poprawienia w razie potrzeby.


25 maja 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych, czyli RODO. Informuję, że wchodząc na mój fanpage oraz blog Słowa Między Rozdziałami, przyjmujesz do wiadomości poniższe:
1) Administratorem ww. strony jest osoba fizyczna, Adam Jakubowski (adam.jakubowski2535@gmail.com)
2) Każdy, kto zostawia komentarz (również z załącznikami w postaci zdjęć) na ww. stronie FP, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w postaci: adresu e-mail, imienia i nazwiska, nick’a oraz numeru IP.
3) Podanie danych przez Użytkownika zawsze jest w pełni dobrowolne. Dane można w każdym momencie usunąć.
4) Administrator informuje, że stosuje na swoich stronach widgety pokazujące działania podejmowane przez niego na innych stronach, głównie na stronie Facebooka.
5) Administrator powierza sporadycznie dane platformie blogger, na której znajduje się jego blog autorski https://slowamiedzyrozdzialami.blogspot.com, oraz firmie Facebook - gdzie znajduje się strona FP (głównie).
6) Biorąc udział w organizowanych przez Administratora rozdaniach/konkursach, które w żaden sposób nie są powiązane z Facebookiem, wyrażasz zgodę na:
a) publikację swoich danych – imię i nazwisko lub nick – w celu ogłoszenia zwycięzcy,
b) przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, adres pocztowy, nr telefonu i inne) wyłącznie dla celów wysyłki nagrody, czyli dopełnienia umowy.
7) ww. dane zostaną wysłane przez Zwycięzcę do Administratora poprzez mail: adam.jakubowski2535@gmail.com lub „wyślij wiadomość” na profilu na fanpage'a, a po wysyłce nagrody zostaną usunięte. Dane osobowe uczestników konkursu są przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i tylko do momentu wysyłki nagrody lub do czasu przekazania ich ewentualnemu Sponsorowi nagród, jeśli to on dokonuje wysyłki.
8 ) Dane nie są przekazywane podmiotom trzecim, chyba że dotyczy to usługi księgowej, pocztowej, kurierskiej, statystycznej, analitycznej, bądź jeśli prowadzone są działania kontrolno-audytorskie.
Dane przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Upadłe anioły - Graham Masterton

Przeszłość - Każdy z nas ma taką za sobą, niezależnie czy była ona dobra czy też nie. Gdy zrobiliśmy kilka błędów albo dużo złych rzeczy, st...