Moja skromna osoba

Główny gatunek który kocham czytać to fantastyka, lecz nie zamykam się tylko na niego. Nie czytam jedynie romansów. Z miłości do książek i czystej przyjemności postanowiłem założyć bloga. Mam nadzieję że moje recenzje będą się wam podobać.
 
Skończyłem technikum o profilu turystycznym, mam 24 lata. Oprócz czytania moją pasją jest również gotowanie jak i pieczenie. Lubie też poznawać nowe miejsca na świecie oraz ich kulturę. Na koniec dodam że uwielbiam kawę, więc również będzie czasami widnieć na zdjęciach.

2 komentarze:

  1. Świetny blog o książkach, na pewno zachęci do sięgnięcia po czytane przez Ciebie pozycje, zwłaszcza wielbicieli fantasy. Ale nie tylko. Piękna strona tytułowa z bardzo trafnym cytatem o faktach i słowach. Wielki podziw, że w tak "nieksiążkowych" czasach dzielisz się z nami swoimi lekturami, ze czytasz dużo wartościowej literatury. Warto tutaj zaglądać!
    D.Or.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć, fajnie, że lubisz czytać, ważne żeby mieć jakąś w życiu pasję. Zapraszam na mojego bloga o podróżach https://anetabartczak-mojepodroze.blogspot.com/ ale też mam jeszcze dwa blogi, linki są podane na blogu. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Upadłe anioły - Graham Masterton

Przeszłość - Każdy z nas ma taką za sobą, niezależnie czy była ona dobra czy też nie. Gdy zrobiliśmy kilka błędów albo dużo złych rzeczy, st...